Nauka wykonywania manicure hybrydowego krok po kroku

Ocena
0.00

Komponuj piękne wzory, baw się kolorami, rysuj. Możesz uwolnić wyobraźnię i stworzyć na własnych paznokciach co tylko chcesz. Nic Cię nie ogranicza. Pytasz, jak to masz zrobić, skoro nie potrafisz robić manicure hybrydowe? My Cię wszystkiego nauczymy! Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, jak możesz w prosty sposób rozpocząć. Możesz wykonywać go, wtedy kiedy masz na to czas i ochotę, a pod ręką zawsze masz narzędzia, które są Ci potrzebne.

Jakie produkty są niezbędne do manicure hybrydowego? 

Aby wykonać manicure hybrydowy, musisz zaopatrzyć się w kilka niezbędnych przyrządów. Nie jest to duża inwestycja, a na pewno się opłaci. Przede wszystkim powinnaś nabyć lampę UV. Możesz wybierać z małych, przenośnych lamp albo większych i fachowych. Ważne, żebyś na początku posiadała chociaż jedną. Prócz tego potrzebne Ci będą lakiery hybrydowe. Na start wybierz parę swoich ukochanych kolorów, w których czujesz się najlepiej i z których będziesz przeważnie korzystać. Fundamentalnym elementem manicure hybrydowego są baza, a także top. To dzięki nim hybrydy są porządnie utwardzone i trzymają się na paznokciach dłużej niż pospolite lakiery. Przy zakupie topu możesz zdecydować się na opcję z połyskiem albo matową, zależnie od tego, w której czujesz się lepiej. Nie zapomnij o zakupie acetonu, a także cleanera (odtłuszczacza), które służą do klarowania paznokci i znajdujących się na nich substancji. Wszystkie te rzeczy możesz zdobyć osobno bądź w zestawie, zarówno w sklepach online, jak i również stacjonarnych.

Jak wykonać paznokcie krok po kroku? 

Kiedy masz już wszystkie przydatne zakupy, pora zacząć wykonywanie manicure hybrydowego. Przed rozpoczęciem oczyść swoje paznokcie oraz wypiłuj je tak, aby uzyskać wybraną przez siebie formę i zmatowić płytkę paznokcia. Następnym krokiem jest nałożenie jednej warstwy lakieru bazowego i włożenie paznokci pod lampę, gdzie się utwardzi. Postaraj się nanosić bazę delikatnie, by manicure nie wyszedł nadmiernie gruby lub odstający. Potem, zależnie od tego, które posiadasz lakiery, nałóż jedną, bądź dwie warstwy koloru. Jeżeli posiada on dokładne krycie, wystarczy wyłącznie jedna warstwa. Po nałożeniu lakieru ponownie użyj lampy UV. Przedostatnim krokiem jest zastosowanie topu, który utwardzi paznokcie i pozwoli uzyskać efekt połysku bądź matu. Po wyjęciu paznokci spod lampy spłucz klejącą warstwę odtłuszczaczem i gotowe! Możesz cieszyć się swoim manicure hybrydowym!

Najczęstsze błędy związane z robieniem hybrydy 

Pomimo że samo wykonanie manicure hybrydowego jest bajecznie proste i bezpieczne, to można również popełniać błędy. Dotyczy to szczególnie osób początkujących, ale nie tylko. Osoby doświadczone także mogą popełniać te same błędy. Zacznijmy od błędu niedbałego bądź żadnego przygotowania płytki paznokcia do pokrycia go lakierem. Jeśli tego nie zrobisz, to nie ma sensu malować paznokcia, bo lakier będzie schodził. Fatalnym błędem również wśród osób doświadczonych jest wyrywanie (niezmywanie), starego lakieru. Takie działanie z pewnością doprowadzi do uszkodzenia płytki.

Kategoria: Moda i uroda
Data dodania:
Oceń Artykuł
Tagi
Komentarze
0

Brak komentarzy

Dodaj Komentarz
Artykuły z tej kategorii

Brak artykułów

Komponuj piękne wzory, baw się kolorami, rysuj. Możesz uwolnić wyobraźnię i stworzyć na własnych paznokciach co tylko chcesz. Nic Cię nie ogranicza. Pytasz, jak to masz zrobić, skoro nie potrafisz robić manicure hybrydowe? My Cię wszystkiego nauczymy! Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, jak możesz w prosty sposób rozpocząć. Możesz wykonywać go, wtedy kiedy masz na to czas i ochotę, a pod ręką zawsze masz narzędzia, które są Ci potrzebne.Jakie produkty są niezbędne do manicure hybrydowego? Aby wykonać manicure hybrydowy, musisz zaopatrzyć się w kilka niezbędnych przyrządów. Nie jest to duża inwestycja, a na pewno się opłaci. Przede wszystkim powinnaś nabyć lampę UV. Możesz wybierać z małych, przenośnych lamp albo większych i fachowych. Ważne, żebyś na początku posiadała chociaż jedną. Prócz tego potrzebne Ci będą lakiery hybrydowe. Na start wybierz parę swoich ukochanych kolorów, w których czuje...